Aktuality

Víkendový pobyt s péčí o tělo i duši

Na Hamrsce

22.3. – 24.3. 2019 pátek od 14.00 (příjezd) – neděle do 11.30 (konec programu)

Hledáte vnitřní klid a harmonii v sobě i ve svém okolí? Chcete vypadat krásně a přiměřeně sebevědomě? Zajímáte se o to, co Vám škodí a co prospívá? Pak je tento pobyt určen přesně pro Vás.

V ceně balíčku pro 1 osobu najdete:

• diagnostiku včetně typologie dle Tradiční čínské medicíny s následnými doporučeními z oblasti dietetiky (stravování) a bylinné terapie, nejen té východní (délka trvání 1,5 hod)

• kosmetické ošetření pleti bylinkami, odlíčení, peeling, úpravu a barvení obočí, masáž dekoltu a obličeje s aromaterapií, masku zapracovanou ultrazvukem a závěrečnou kapsli (délka trvání 1,5 hod)

• pokrmy připravené ze sezónních a lokálních surovin, které pro Vás po celou dobu pobytu bude připravovat absolventka studia Dietetiky TČM, po celou dobu pobytu budou také k dispozici i nápoje (káva, čaj…) a o stravování si budeme průběžně povídat

• večerní saunu a wellness (pátek)

• společné večerní setkání s povídáním o tom, jak pečovat o své tělo i duši (sobota)

• individuální setkání s terapeuty

• ve volném čase možnost nahlédnutí či zapůjčení knih s danou tématikou (Tradiční čínská medicína, stravování a stravování dle zásad TČM, aromaterapie, péče o pleť, masáže a další)

• ubytování v krásné rodinné vile v nádherném prostředí Jizerských hor, kde budete mít k dispozici i velkou společenskou místnost a kuchyni, terasu a zahradu s altánkem.

Cena: 3.500,- Kč

Max. počet osob 8

Po zaslání závazné přihlášky je nutno zaplatit 1500- Kč zálohu na rezervaci pobytu, a to nejpozději do 15.2. 2019, zbytek částky pak uhradit nejpozději týden před začátkem pobytu (převodem na účet) nebo na místě v hotovosti. Pokyny k platbě budou zaslány e-mailem.

Bližší info a přihlášky na e-mailu: joljen@seznam.cz nebo veri.kusynova@seznam.cz popř. na telefonním čísle 603114097

Dále také na webových stránkách https://www.fajneziti.cz/, kde najdete povídání o těch, které budou o Vás po celou dobu pobytu pečovat a http://nahamrsce.cz/, kde si budete moci prohlédnout fotografie z vily.