Ubytování

Rodinná vila k pronájmu. Moderní a nadstandartně postavený dům s velkým oploceným pozemkem o maximální kapacitě 23 sob (21 lůžek a 2 přistýlky)

K dispozici je Vám prostorná jídelna s TV, DVD, biokrbem a kávovým barem. K zapůjčení najdete deskové hry i knížky. Při přípravě jídel využijete plně vybenou kuchyň (sporák, 2 velké lednice s mrazákem, rychlovarná konvice, mikrovlná trouba, myčka, ruční mixér, toustovač a sklad na potraviny). Z jídelny se dostanete na zastřešenou terasu, kde můžete relaxovat na houpačce a kochat se krásným výhledem do údolí.

Pokoje:

V přízemí se nachází 3 dvoulůžkové pokoje s francouzskými okny, kterými se pohodlně dostanete přímo na zahradu.

V podkroví se nachází 4 pokoje, jeden pětilůžkový, dva třilůžkové a jeden čtyřlůžkový. Všechny pokoje včetně přízemních jsou vybaveny vlastním wc a sprchovým koutem. V každé koupelně je žebříkové topení.

Pro děti:

Sami máme dvě děti, a proto dobře víme, jako moc je potřeba některé věci uzpůsobit, případně místo dovybavit, aby si pobyt užili i ti nejmenší. Proto je Na Hamrsce k dispozici krásná nová hernička, na zapůjčení máme 2 postýlky i 2 jídelní židličky, dětskou hrazdičku. Venku si děti užijí zábavu na hřišti s pískovištěm, domečkem a skluzavkami, trampolíně i nemalým vozovým parkem pro menší i větší děti. Pro mrňousky máme k dispozici nočník a přebalovací pult.

Parkování:

Parkování je možné přímo u vily pro maximálně 5 aut. Parkoviště je střeženo kamerovým systémem. Ve vzdálenosti 50m je veřejná zpevněná plocha pro více aut.

pokoj 304 v podkroví
pokoj 304 v podkroví